Date contact Pitesti

Birou şi sãli cursuri : Piteşti, Bld. I.C. Bratianu, Bl. D6, Jud. Argeş (în parcarea din spatele complexului Fortuna), cod poştal 110010

ORC: J03/1078/2008
C.U.I.: RO23917690

RO68BTRL00301202E45313XX
BANCA TRANSILVANIA – Sucursala Pitesti
IBAN: RO15TREZ0465069XXX011925 – Trezoreria Pitesti

0784.045.025 | 0758.490.490 | 0725.420.330 | 0740.250.290
office@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Date contact Brasov

str. Iuliu Maniu, nr. 47, etaj 4, camera 402, clãdirea Cobco, jud. Braşov (urmãtoarea clãdire dupã Spitalul Regina Maria cãtre centru)

0760.031.178 | 0786.333.103
brasov@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Date contact Bucuresti

str. Mihai Eminescu nr. 19-21, corpC2, etaj 5, camera 503 ( zona Piaţa Romanã, în incinta IPROCHIM Bucureşti)

0786.333.100
bucuresti@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Date contact Targoviste

Bld. Libertãţii, nr. 2, etaj 1, camera 5, jud. Dâmboviţa (clãdirea Mondial)

0753.336.611
targoviste@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Date contact Ramnicu Valcea

str. Calea luiTraian, nr.160, bl. 21, scara B, etaj 1, camera 5, jud. Vâlcea (complex Nord, deasupra bãncii Raiffeisen)

0765.708.877
valcea@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Date contact Slatina

Slatina, str. Primaverii, bl.GA 15B, sc.A, ap.3, parter, jud. Olt (langa Banca Unicredit Tiriac)

0745.490.490
slatina@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Date contact Buzau

Str. Broşteni, Bl. I 2, ap. 2, jud. Buzãu (lângã Penny Market)

0765.190.000 | 0726.579.328
cursuri@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Date contact Craiova

bulevard Decebal, nr.102, blN10, sc.2, camera 2, Parter (lângã centrul comercial SUCPI, vizavi de ElectroputereParc Mall)

0740.770.771 | 0745490490
craiova@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Date contact Focsani

str. Leon Kalustian, nr.2, Parter (în spate parcarea LUKOIL)

0768.889.888 | 0765190000
focsani@profesionalnewconsult.ro

Formular contact



Campurile marcate cu * sunt obligatorii